Dernek Hakkında
Dernek Bilgileri
Yönetim Kurulu
Tüzük
Hedefler
Nasıl Üye Olurum?
 E-Bülten
 Yazarlar
Editör
 Haber Kategorileri
Dernek Hakkında
Bud Kart
Aylık Bülten Arşivi
Piyasa ve Mevzuat
Bizden Haberler
Eğitim ve Lisanslama
Geçmiş Yıllardaki Faaliyetlerimiz
Üyelerimizden
Sağlığımız
Sivil Toplum Örgütleri
Mizah
Depremle ilgili bilgiler
Bunları Biliyor muyuz?
Basında BUD dan Haberler
 Anket

Copyright 2008© bud.org.tr
Dijital Bilişim Teknoloji Hizmetleri
     
Ana Sayfa | Bud Kart | Üyelik | İletişim Formu | İletişim Bilgileri  
 
 
 
  Eğitim ve Lisanslama
 


ÜYE TEMSİLCİSİ ARKADAŞLARIMIZIN DİKKATİNE

TSPAKB ile Lisans Yenileme hakkında yaptığımız görüşmede aşağıdaki bilgilere ulaşılmıştır:

- Borsada halen üye temsilcisi olarak çalışan arkadaşlarımızın üye temsilcisi olarak devam ettikleri süre içerisinde yenileme eğitimi almalarına gerek yoktur.

- Şirket merkezlerinde görevlendirilecek arkadaşlarımızın şirkette çalışabilmeleri için yenileme eğitimini almaları zorunludur. Sınavda başarılı olup lisanslama sertifikalarını alan arkadaşlarımız bu eğitimi dört yılda bir yenilemek zorundayken, elinde sadece sınav sonuç belgesi olanlar iki yılda bir yenilemek zorundalar. (Üçüncü Bölüm - Lisanslamaya İlişkin Esaslar - Madde 17, Ek Seri:VIII No:52 sayılı Tebliğ ile: Sınav sonuç belgeleri lisans yerine geçmez.)

- 11.08.2001 tarihinden önce üye temsilcisi belgesi alan arkadaşlarımız Temel Düzey Yetki Belgesi’ne sahip oluyor.    

  

 
             
Paylaş   Sayfayı Yazdır   Yorum Ekle   Dosyayı İndir