Dernek Hakkında
Dernek Bilgileri
Yönetim Kurulu
Tüzük
Hedefler
Nasıl Üye Olurum?
BORSA UZMANLARI DERNEĞİ 2017 YILI 13. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI
BORSA UZMANLARI DERNEĞİ 2017 YILI 13. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI
 E-Bülten
 Yazarlar
Editör
 Haber Kategorileri
Dernek Hakkında
Bud Kart
Piyasa ve Mevzuat
Bizden Haberler
Depremle ilgili bilgiler
Bunları Biliyor muyuz?
Basında BUD dan Haberler
Günlük Bülten
Temel Analiz
 Anket

Copyright 2008-2017© bud.org.tr
Dijital Bilişim Teknoloji Hizmetleri
     
Ana Sayfa | Bud Kart | Üyelik | İletişim Formu | İletişim Bilgileri  
 
 
 
  Bizden Haberler
 


DEĞERLİ SEKTÖR ÇALIŞANI;


2009 yılında Türk Sermaye Piyasası ve İMKB işleyişiyle ilgili hızlı değişimlere tanık oluyoruz. İstanbul uluslararası finans merkezi projesi kapsamında ve SPK, İMKB, TOBB ve TSPAKB ortak girişimiyle başlatılan  halka arz seferberliğinde mesleki tecrübeye sahip çok sayıda deneyimli çalışana ihtiyaç duyulacağı aşikârdır. Bu konularda yapılan çalışmaları BUD olarak yakından takip ederek, oluşma sürecinin içinde yer almaya çalışıyoruz.


Yaşanan global kriz, Sermaye Piyasası kurumlarını ve kurum çalışanlarını ciddi şekilde etkilemiş, birlik  beraberlik içinde olmanın önemini daha da arttırmıştır.


Bu dönemde bizlerinde tıpkı diğer kurumlar gibi (TSPAKB, BORYAD, BORÇAD ..vb.) aynı amaca hizmet eden  sermaye piyasası lisansına sahip çalışanları, Derneğimiz çatısı altında  toplamamız, sorunlarımızı ve çözüm önerilerini düzenleyici ve denetleyici kurumlara daha gür sesle iletebilmemiz açısından önemlidir.


Kuruluşundan bu yana üyelerinin mesleki, sosyal sorunlarına çözümler bulmaya çalışan Derneğimiz, bundan sonrada  sektör çalışanlarıyla düzenleyici ve denetleyici kurumlar arasında köprü vazifesi görmeye
devam edecektir.


Yasamakta olduğumuz bu  süreçte bizlerle beraber olmak isteyen  tüm arkadaşlarımızı Derneğimize üye olmaya davet ediyor, ekte üye olma koşullarını sunuyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

 

Ayfer COR

Borsa Uzmanları Derneği

 
             
Paylaş   Sayfayı Yazdır   Yorum Ekle   Dosyayı İndir