Dernek Hakkında
Dernek Bilgileri
Yönetim Kurulu
Tüzük
Hedefler
Nasıl Üye Olurum?
BORSA UZMANLARI DERNEĞİ 2017 YILI 13. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI
BORSA UZMANLARI DERNEĞİ 2017 YILI 13. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI
 E-Bülten
 Yazarlar
Editör
 Haber Kategorileri
Dernek Hakkında
Bud Kart
Piyasa ve Mevzuat
Bizden Haberler
Depremle ilgili bilgiler
Bunları Biliyor muyuz?
Basında BUD dan Haberler
Günlük Bülten
Temel Analiz
 Anket

Copyright 2008-2017© bud.org.tr
Dijital Bilişim Teknoloji Hizmetleri
     
Ana Sayfa | Bud Kart | Üyelik | İletişim Formu | İletişim Bilgileri  
 
 
 
  Dernek Hakkında
 


BUD'A NASIL ÜYE OLABİLİRİM?

 

Değerli meslektaşımız;

 

Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Ziyaretleriniz sanal ortamda da olsa aramızda en azından bizim için sıcak bir iletişim olanağı yaratıyor. BUD 1991 yılından günümüze sizin gibi arkadaşlarımızın destek ve katkılarıyla çoğalarak ve güçlenerek geldi. Bundan sonraki hedefimiz nicel birikimimizle birlikte nitel birikimimizi de geliştirmek; hedef ve projelerimiz doğrultusunda sizler adına daha da güçlü adımlar atılmasını sağlamaktır.


Bu bağlamda üye olmayan arkadaşlarımızın da üyelik yolunda atacakları adımlar bizleri mutlu ediyor. Böylece hem sivil toplum hareketine karınca kararınca katkıda bulunacak, hem de ülkemizin çağdaş toplum ailesi içinde yer olmasının önünü açacaksınız.


Sermaye piyasasında çalışan meslektaşlarımız olarak, sitemiz ana sayfasında da yer alan, tüzüğümüzdeki üyelik şartlarına sahip herkes BUD’a üye olabilir.

 

O halde daha fazla beklemeden burayı tıklayın ve hemen üyelik formunu doldurarak sivil toplum örgütü hareketinde meslektaşlarımızla aynı çatı altında olmanın adımını atın…

 

FORMU DOLDURDUM, ŞİMDİ NE YAPMALIYIM?

 

Üyelik formundaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurup imzaladıktan sonra, üç adet fotoğraf ve lisans fotokopiniz ile birlikte bizzat veya posta-kargo ile BUD'un Borsa'daki, İMKB CO7 80860 İstinye- İstanbul adresindeki ofisine başvurabilirsiniz. Bu başvuru öncesinde BUD'un İş Bankası Borsa Şubesi'ndeki 44497 No'lu hesabına(IBAN: TR40 0006 4000 0011 1250 0444 97) yatıracağınız 50 YTL. giriş ve 50 YTL. üyelik olmak üzere, toplam 100 YTL üyelik aidat dekontunu da evraklarınızın arasına eklemeniz gerekiyor.

 

Tüm bu işlemleri eksiksiz olarak tamamlayıp başvurunuzu yaptığınız zaman; başvurunuz Yönetim Kurulumuzda değerlendirilip, üyelik koşullarına uygunluğunuz onaylandıktan sonra en geç bir ay içinde üyelik kararınız alınacak ve üyelik kabulünüz BUD kimlik kartınızla birlikte size iletilecektir.

 

BUD ailesinin bireyi olarak, artık sizi de aramızda görmekten mutlu olacak; mesleki dayanışmanın verdiği güçle geleceğe, birlikte, daha da umut ve güven içinde bakacağız.

Borsa Uzmanları Derneği

 
             
Paylaş   Sayfayı Yazdır   Yorum Ekle   Dosyayı İndir